Propozycje książek do biblioteki szkolnej

Możliwość zaproponowania książki do biblioteki szkolnej dobiegła końca. Dziękuję Wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wypełnili krótką ankietę. Propozycji pojawiło się bardzo dużo. Najczęściej były to tytuły lektur, w tym zdecydowanym faworytem okazała się książka Roalda Dahla „Charlie i fabryka czekolady”, która oczywiście została zamówiona w pierwszej kolejności. Uczniom klas czwartych, w przyszłym roku szkolnym,  nie powinno zabraknąć egzemplarzy;) Możliwości finansowe pozwoliły na zakup pięciu tytułów (razem 15 sztuk). Już wkrótce w bibliotece szkolnej pojawią się: „Charlie i fabryka czekolady” Roald Dahl, „Był sobie pies” W. Bruce Cameron, „Był sobie pies 2” W. Bruce Cameron, „Był sobie szczeniak. Bailey” W. Bruce Cameron, „Mia i biały lew nierozłączni przyjaciele” Prune de Maistre. Te pozycje były najczęściej wymieniane w ankiecie przez głosujących!

JUŻ WKRÓTCE W BIBLIOTECE: