KALENDARZ CZYTELNIKA

Kochani Czytelnicy! Zapraszam Was do wzięcia udziału w akcji czytelniczej, która polega na czytaniu minimum 10 minut dziennie. Pobierzcie kalendarz z biblioteki, kolorujcie plansze, a uzupełnione dostarczcie do biblioteki do 5 października. Dla uczestników akcji przewidziane są uwagi pozytywne z zachowania! Kalendarz czytelnika to inicjatywa całoroczna. Kalendarz czytelnika mam przyjemność udostępnić dzięki współpracy i uprzejmości profilu kropki&kreski.

KONKURS NA CZYTELNIKA ROKU !!!

Lubisz powieści, książki przygodowe, kryminały czy romanse? A może chętnie przeglądasz pięknie wydane książki obrazkowe lub chętnie wchodzisz w świat literatury razem z bohaterami ulubionych serii dla dzieci i młodzieży? Jeśli lubisz czytać i chętnie korzystasz z bogatych zbiorów biblioteki szkolnej, to konkurs Czytelnik Roku, który 12 września rozpocznie się w naszej szkole, jest właśnie dla Ciebie! Zgodnie z regulaminem konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach: I kategoria - klasy I-III, II kategoria - klasy IV-VIII. Na zwycięzców czekają nagrody!!!

KSIĄŻKI NA JESIEŃ

Zastanawiasz się, jaka książka na jesień będzie najlepsza? Oto 4 tytuły, które skradną Twoje serce: "Cukierku, Ty łobuzie" aut. Waldemar Cichoń, "Pamiętnik Czarnego Noska" aut. Janina Porazińska, "Baśniobór" aut. Brandon Mull, "Jesienna miłość" aut. Nicholas Sparks.