Wiosenne nowości w bibliotece szkolnej

Na półki biblioteki szkolnej trafiły wiosenne nowości książkowe. Pojawiły się m.in. takie tytuły jak: „Maliny zza żelaznej kurtyny”; „Wszystko gra”; „01 zgłoś się”; „Stajnia pod tęczą. Cz.2”; „Stajnia pod tęczą. Cz.3”; „Gwiazda Blachonosego”; „Pudełko pełne kotów”; „Bazylia”; „Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka”; „Szalona hstoria komputerów”; „Pogoda dla puchaczy. Wiosna”; „Pogoda dla puchaczy. Lato”; „Pogoda dla puchaczy. Jesień”; „Pogoda dla puchaczy. Zima”; „Dziennik cwaniaczka. Zupełne dno”; „Dziennik cwaniaczka. Totalna demolka”; „Dziennik cwaniaczka. Rodrick rządzi”; „Dziennik cwaniaczka . Przykra prawda”. Wzbogaciliśmy także księgozbiór o brakujące egzemplarze lektur – „Spotkanie nad morzem”; „Plastusiowy pamiętnik” i „Baśnie”.

Zapraszamy na chwile relaksu z książką:).